nie-zabijaj
Polska,  Świat

III Wojny Światowej nie będzie. Bóg NAKAZAŁ nam: “Nie zabijaj”. Uwierz i Zaufaj Planowi Sił Światła


holokaust-gazy

Sataniści czyli elity Izraela nienawidzą Palestyńczyków od dziesięcioleci. Izrael chce Strefy Gazy, aby móc zbudować Kanał Ben Guriona, jako konkurenta dla Kanału Sueskiego, i w ten sposób zagarnąć część miliardów dochodów, które obecnie trafiają do Egiptu.
Ale istnienie Strefy Gazy jest prawdziwym problemem dla budowy tego kanału; a jedynym rozwiązaniem tego problemu jest wyrzucenie Palestyńczyków na zewnątrz.


nie-zabijaj

Jest też cały gaz ziemny i ropa naftowa znalezione u wybrzeży Gazy. Dosłownie setki miliardów dolarów w gazie i ropie, które po prostu tam leżą, czekając na odwierty i sprzedaż.

Ale znowu, ci nieznośni Palestyńczycy tam są i to ONI mieliby dochody z całego tego gazu i ropy.

Tak więc, przy dwóch gigantycznych zachętach finansowych, wydaje mi się jasne, że pewne grupy interesów w Izraelu zdecydowały się dokonać fałszywego “ataku terrorystycznego”.

Pozwolić na zabicie bandy izraelskich “bezużytecznych zjadaczy”, a następnie użyć tego jako pretekstu do unicestwienia Palestyńczyków i zagarnięcia Gazy na zawsze. W końcu, kogo obchodzi, że kilku Izraelczyków zostanie zabitych, stawką są miliardy dolarów!

Liberałowie zwykli skandować: “Nie dla wojny o ropę”. Gdzie są teraz?

Och tak. Są zbyt zajęci próbami podjęcia decyzji, czy są chłopcami, czy dziewczynkami i jakie hormony przyjmować, aby zmienić płeć. Nie mogą zawracać sobie głowy czymś tak trywialnym jak masowa rzeź niewinnych mężczyzn, kobiet i dzieci.

Możecie zapytać gdzie w tym ARMAGEDONIE są SIŁY ŚWIATŁA? One też realizują swój PLAN! Pozwalają na obnażenie się całkowite IMPERIUM SATANISTYCZNEGO, SYJONISTYCZNEGO IMPERIUM ZŁA. A kiedy to się dokona , wtedy uderzą i TOPÓR SPADNIE NA GŁOWY DIABELSKICH, PSYCHOPATYCZNYCH KUNDLI. A oni sami odejdą W NIEBYT.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.