program-mend
Polska,  Świat

„Mendy” nie mogą żyć bez Ciebie bo jesteś źródłem ich energii życiowej. Więc obudź się i odetnij dla nich źródła energii. Po prostu Zagłódź Mendy!


Mendy buntując się przeciw STWÓRCY I ODRZUCAJĄC BOSKI PORZĄDEK utraciły możliwość czerpania z ENERGII ŚWIATŁA Z ETERU wypełniającego WSZECHŚWIAT. Ich NEGATYWNA CIEMNA ENERGIA może być pobierana tylko od ISTOT ZDOLNYCH DO KREACJI czyli LUDZI.
Dlatego poddają nas NIEUSTANNEJ DESTRUKCJI W CELU ŁADOWANIA SIĘ CIEMNĄ ENERGIĄ KTÓRĄ TWORZYMY będąc pod wpływem nieustannego LĘKU I STRACHU stosując technologię KONTROLI UMYSŁU.


WRESZCIE ODCHODZĄ

Człowiek będąc CZĄSTKĄ I CZĘŚCIĄ STWÓRCY jest ISTOTĄ NIEŚMIERTELNĄ. Mendy więc próbują przez TYSIĄCLECIA zmienić ten status człowieka. Wykorzystując WIEDZĘ O TECHNOLOGIACH, POCHODZENIU I POTĘDZE CZŁOWIEKA wszelkimi sposobami chcą zmienić  jego GENETYKĘ ABY ODEBRAĆ MU MOC STWÓRCY. Na szczęście STWÓRCA WYPOSAŻYŁ NAS W ZABEZPIECZENIA KTÓRE ICH WYSIŁKI CZYNIĄ JAŁOWYMI.

Większość świata zdecydowanie odrzuca DYSTOPIJNY OBRAZ ŚWIATA NOWEGO PORZĄDKU. Coraz więcej państw opowiada się za RÓWNYMI SZANSAMI ROZWOJU dla wszystkich ludzi. Państwa te zdecydowanie odrzucają wizję JEDNOBIEGUNOWEGO SATANISTYCZNEGO ŚWIATA.

Siły światła czyli ŚWIATOWY SOJUSZ WOJSKOWY  odciął mendy od SYSTEMU FINANSOWEGO SWIFT i częściowo przejął ICH ZASOBY ZŁOTA. Cały świat finansów już od roku jest CAŁKOWICIE MONITOROWANY PRZEZ QFS CZYLI KWANTOWY KOMPUTER FINANSOWY.

Ukraina która była GŁÓWNĄ PRALNIĄ PIENIĘDZY DLA GNID praktycznie już się rozpada pod MIAŻDŻĄCĄ OFENSYWĄ ROSJI. Cały bełkot o zwycięstwie UKRÓW i ofensywie na MOSKWĘ TO TYLKO CHORY TEATR I SKOWYT PRZERAŻENIA OSUWAJĄCEGO SIĘ W NIEBYT IMPERIUM ZŁA.

Dlatego nie ma już litości dla NAJWIĘKSZYCH ZBRODNIARZY W HISTORII LUDZKOŚCI. Muszą zostać osądzeni i skazani za swoje zbrodnie. System NIESPŁACALNEGO DŁUGU który stworzyli  MUSI ZOSTAĆ CAŁKOWICIE ANIHILIZOWANY I pozbawiony całkowicie ENERGII KTÓRA MOGŁABY GO NAPĘDZAĆ. A TO WŁAŚNIE WASZA ROLA. BUDŹCIE SIĘ NATYCHMIAST. ODRZUĆCIE STRACH I LĘK. BESTIĘ MUSIMY ZAGŁODZIĆ RAZEM.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.