tunele-zydow
Polska,  Świat

Sataniści odchodzą z hukiem próbując zrujnować ziemię stosując wszelkie możliwości. Ale wyrok zapadł już ostatecznie i nie ma już odwrotu

Szatańska chazarska mafia chwieje się w posadach i nadszedł czas, aby położyć jej kres raz na zawsze. Odkrycie obiektów do składania ofiar z ludzi w podziemiach siedziby Chabadu w Nowym Jorku sprawiło, że cały świat zdał sobie sprawę z tego, z czym mamy do czynienia.

Europejscy kierowcy ciężarówek, rolnicy i maszyniści pociągów sparaliżowali handel UE, aby obalić niewolnicze rządy KM. Stan Teksas wypowiedział wojnę handlarzom niewolników w Waszyngtonie, zamykając granicę i zatrzymując napływ dzieci przeznaczonych na tortury i składanie ofiar.

Hierarchia Kościoła katolickiego w Ameryce Łacińskiej i Afryce, gdzie mieszka zdecydowana większość katolików, zbuntowała się przeciwko fałszywej marionetce KM “papieża” Franciszka w gumowej masce. Podobne ruchy obserwuje się na całym świecie.

Największa operacja wywiadu wojskowego Białych Kapeluszy naszych czasów! (Wideo trzeba obejrzeć)

Nieuchronny stan wojenny
EBS na całym świecie pod koniec przyszłego tygodnia Wszystkie statki marynarki wojennej na pozycjach na całym świecie w oczekiwaniu na sygnał startu. 10-dniowe wyłączenie komunikacji Niedz. 21 stycznia Ogłoszenia GESARA i łóżka medyczne wt. 26 stycznia Banki niezgodne z Bazylią obniżają globalny reset waluty

Jak widać z powyższych informacji SZATAŃSKI PORZĄDEK ŚWIATA ulega GWAŁTOWNEMU ROZPADOWI. NASZA ZIEMIA podnosi się z kolan. JUTRZENKA WOLNOŚCI jest już WYRAŹNIE WIDOCZNA. NADCHODZI WYZWOLENIE ZIEMI GAJI.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.