ciemnosc i swiatło
Polska,  Świat

Ludzie się budzą! Bum Bum Bum, wali się obrzydliwa Satanistyczna Piramida Niespłacalnego Długu


conspiracy-theory-power-pyramid

Ludzie się budzą! Bum Bum Bum, wali się obrzydliwa Satanistyczna Piramida Niespłacalnego Długu. W nowym świecie nie będzie miejsca na dla cabalistycznych mend.


demonokracja

Powiedzenie że największym zwycięstwem szatana było to że zniknął z ludzkiej świadomości, budzi mój śmiech. Dla mnie to pusty szatański frazes. Może by tak chciał ale osiągnął według mnie COŚ ZUPEŁNIE PRZECIWNEGO, czyli zupełne ODSŁONIĘCIE SWOJEGO PLUGAWEGO EGREGORA. 

Doskonałość BOSKIEGO PORZĄDKU polega bowiem na tym że ŚWIATŁO ROZŚWIETLA KAŻDĄ CIEMNOŚĆ a ciemność NIE MOŻE ZABIĆ ŚWIATŁA.

 

Postępując więc zgodnie z DEMONICZNĄ ZASADĄ PRZENICOWANIA WSZYSTKIEGO W SWOJĄ ANTYTEZĘ zniewolili co prawda ludzi, ale każde ich przedsięwzięcie NA ZASADZIE ANTYTEZY ZBLIŻAŁO UJAWNIENIE BOSKIEJ PRAWDY.

PRAWDA BOWIEM jest prosta i NIE WYMAGA UDOWODNIENIA CO JEST BARDZO TANIE. A fałsz natomiast żeby funkcjonował musi być STALE UDOWADNIANY, co sprawia że z czasem ROBI SIĘ bardzo drogi. Usiłując stworzyć i utrzymać za wszelką cenę swój fałszywy program PRZESRALI WSZYSTKIE SWOJE PIENIĄDZE które NA ZASADZIE ANTYTEZY STAŁY SIĘ NICOŚCIĄ.

Mając swoje GÓWNO MEDIA STAJĄ NA GŁOWIE ŻEBY WMÓWIĆ LUDZIOM ŻE ICH PROPAGANDOWA WIZJA ŚWIATA JEST JEDYNĄ OPCJĄ. Ale życie rządzi się własnymi naturalnymi prawami, a nie PR-owskimi WIZJAMI TYCH SKRAJNYCH PSYCHOPATÓW. Dlatego cokolwiek próbują zrobić WYCHODZI ANTYTEZA. 

Na Ukrainie NOWA UKRO SATANISTYCZNA JEROZOLIMA czeka na OSTATECZNY CIOS ROSJI. To oznacza absolutny brak możliwości realizacji BRUDNYCH INTERESÓW WOJENNYCH,a więc absolutny brak SZMALU. GIEŁDA, IRS, FED tylko pozorują swoje istnienie, są POZORNIE ŻYWYMI TRUPAMI. 80% Świata nie przyjmuje żadnych propozycji od tych UPIORÓW. BEZ KASY SYPIĄ SIĘ WSZYSTKIE PRÓBY DESTABILIZACJI GLOBU.

I tak można wyliczać bez końca co jeszcze mogą spieprzyć ci WIELBICIELE ANTYTEZY BOSKIEGO AKTU STWORZENIA. A przyczyna jest prosta WYWRACAJĄC WSZYSTKO DO GÓRY NOGAMI POSTAWILI SWOJĄ BAZĘ CZYLI PODSTAWĘ SZATAŃSKIEJ PIRAMIDY ZNIEWOLENIA LUDZKOŚĆI NA SZCZYCIE NA KTÓRYM SIEDZIELI, A SAMI ZESZLI NA DNO.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.