cavoli
Polska,  Świat

Ruszyły ćwiczenia NATO DEFENDER 23. Europa zakładnikiem dwóch głównych graczy. Armii Ciemności i Armii Światła.


europa po 45 roku

Te ćwiczenia pokażą rzeczywiste intencje i możliwości bojowe obu graczy. Pokażą też czy ta globalna armia jest obrońcą czy „grabarzem” EUROPY.


upadek kabaly

Ćwiczeniami DEFENDER ZARZĄDZA OFICJALNIE GENERAŁ CAVOLI – szef ARMY EUROPE and AFRICA. Wchodzą w jej skład wszyscy główni gracze z JASNEJ I CIEMNEJ STRONY.

Tak więc sytuacja jest taka że PSYCHOPACI BĘDĄ CHCIELI ZA WSZELKĄ CENĘ WYWOŁAĆ GLOBALNY KONFLIKT NUKLEARNY. ROSJA WRAZ Z KRAJAMI BRICS będą uważnie monitorować każdy ich ruch ABY TEMU ZAPOBIEC.

Jeśli PSYCHOPATOM UDA SIĘ ATAKIEM FAŁSZYWEJ FLAGI SPROWOKOWAĆ GLOBALNY KONFLIKT, to Europa zapłaci najwyższą cenę. Zgodnie z Prawem Międzynarodowym w Europie nadal trwa II Wojna Światowa.

Brak prawnych pokojowych uregulowań sprawia że trwa rozejm, a cała europa jest pod protektoratem ALIANTÓW PODZIELONA NA 4 STREFY OKUPACYJNE. W tym w rosyjskiej strefie znajduje się większość EUROPY.

Pozostałe strefy to amerykańska, angielska i Chińska reprezentowana przez Francję. Wynika z tego że jeśli wybuchnie konflikt Rosja ma pełne prawo podjęcia na terenie Europy walki z ODRODZONYM FASZYZMEM I NAZIZMEM. 

Tak jak ustalono na Konferencji Poczzdamskiej w roku 1945.

Należy więc bardzo dokładnie przyglądać się wszystkim działaniom PSYCHOPATYCZNEGO ZACHODU, USA I IZRAELA żeby pewnego dnia nie obudzić się Z RĘKĄ W NOCNIKU W RUINACH BYŁEJ EUROPY.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.