PRAWDA3
Polska,  Świat

Wszystko jest gotowe na globalny skok kwantowy do nowej ziemi


PRAWDA2

Kiedy satniści straszą ludzkość armagedonem, SIŁY ŚWIATŁA mówią ludziom BĄDŹCIE CIERPLIWI ,jeszcze chwila i przed nami GLOBALNY SKOK KWANTOWY DO NOWEJ ZIEMI


upadek kabaly

Kiedy uśpieni ludzie szukają prawdy w GÓWNO MEDIACH SATANISTÓW otrzymują od nich w 100% fałszywy dystopijny hologram.

Wszystko w nim spreparowane na zasadzie że tylko ten obraz jest adekwatny do rzeczywistości, chociaż nawet średnio inteligentny odbiorca widzi że nie ma w nim krzty prawdy.

Wszystko o czym informują jest na najwyższym poziomie, jak potykający się o własne gacie Pedo Biden, masowo zalegający w ukraińskich bruzdach martwi ukroheroje zdobywający podobno Moskwę.

Fiatowski dolar też podobno niesamowicie zwyżkuje pomimo że nikt go już nie chce, poza zeszmaconymi kompletnie fałszywymi przywódcami państw. Ten dystopijny fałszywy świat jest podobno tak atrakcyjny dla ludzkości że jeśli nie poproszą satanistów o niego to oni zgotują im prawdziwe piekło.

Tymczasem prawda jest taka że te wszystkie PROPAGANDOWE WYSRYWY są tylko projekcją ich rozpadającego się gwałtownie PLANU WEF  i mają ukryć ICH PANIKĘ w obliczu GWAŁTOWNIE ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ GLOBALNEGO SKOK KWANTOWEGO DO NOWEJ ZIEMI który zetrze ich W PROCH.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.