NISPLACALNE KREDYTY
Polska,  Świat

Pasożyty dają Ci Szczepionkę jako Kredyt na Życie


archonci

Kiedy chcą odebrać ci wszystko, najlepiej ODEBRAĆ CI ŻYCIE. Wtedy mogą UKRAŚĆ CI WSZYSTKO. Taką OSTATECZNĄ FORMĄ KREDYTU JEST SZCZEPIONKA. Ona ZABIERA CI ŻYCIE! Oni PRZEJMUJĄ TWÓJ MAJĄTEK.


co-sie-dzzieje

Zachowaj spokój i pamiętaj o tym.

Prawo #1:

Prawdziwa światowa moc nigdy, przenigdy się nie ujawnia. Zawsze pozostaje ukryty przed wzrokiem. Jeśli myślisz, że to widzisz, słyszysz, czujesz, to nie jest to prawdziwa moc. Ten trwały modus operandi jest tym, co pozwala prawdziwej mocy ziemskiej pozostać w pozycji wznoszącej, jak również nadal gromadzić jeszcze więcej mocy dla siebie.

Prawo nr 2:Tajemnica jest esencją jej uścisku nad przyziemną władzą; dlatego zawsze będzie działać z najwyższą tajemnicą. Wraz z ujawnieniem przychodzi wrażliwość, a prawdziwa światowa władza nigdy nie zaryzykuje takiego potencjalnego ujawnienia. Jego wyższa pozycja jest na zawsze utrzymywana i umacniana, ponieważ jest to tajemnica, której nikt nie zna poza samą mocą. Nawet ci, którzy mieszkają blisko szczytu światowej potęgi, nigdy nie wiedzą, od kogo pochodzą rozkazy i nakazy.

Prawo #3:Podczas obecnego “Wieku Konfliktu” prawdziwa światowa władza nigdy nie zmienia rąk. Może się tak wydawać, ale nigdy tak naprawdę nie robi. Tak jak umiejscowienie władzy geopolitycznej i potęgi militarnej wydaje się przesuwać w ciągu tysiącleci i stuleci od Egipcjan do Greków do Rzymian… dla Francuzów, Hiszpanów, Brytyjczyków i Amerykanów itd., ale prawdziwa siła stojąca za tymi różnymi tronami i armiami była taka sama.

W obecnym, bardzo ciemnym i gęstym okresie czasu moc zawsze płynie do tych linii krwi, które są podporządkowane “Siłom Ciemności”; dlatego wszyscy jesteśmy świadkami następującego faktu życia w 2022 roku: Na poziomie przyziemnym fałsz jest znacznie silniejszy niż prawda, gdy dotyczy mas ludzkości.

Dlatego nie dajcie się pod żadnym pozorem namówić na OSTATECZNY KREDYT NA ŻYCIE w postaci “szczepionki odbierającej wszystko wraz z życiem!


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.