steiner
Polska,  Świat

STEINER I DEMONY KRWI, czyli Czy rasa ludzka jest dotknięta duchowym atakiem?


archonci

Wszystko, co kiedyś było dobre i rozsądne, będzie wydawało się złe i szalone, podczas gdy wszystko, co kiedyś uważano za szalone i złe, zostanie przedstawione jako rozsądne i dobre.


zmiany na ziemi

Rudolf Steiner ponad 100 lat temu przewidział szczepionkę, która będzie systemem dostarczania ostatecznej klęski ludzkości. 

Szczepionka trwale blokuje pozytywne impulsy, które kiedyś były nam przekazywane, a zamiast tego nieszczęsne ofiary są w stanie odbierać impulsy przychodzące do nich tylko z destrukcyjnych źródeł, które możemy sobie wyobrazić dzisiaj, że mogą obejmować media, system edukacji, a nawet ustaloną religię.

Wiele osób które odmówiły szczepień i nie przyjmuje oficjalnej propagandy zbyt autorytarna reakcja rządów na całym świecie na COVID-19 zauważyło że istnieje głębsza, bardziej złowroga siła napędowa tego zjawiska. Ale nie tylko rządy wydawały się zachowywać dziwnie.

W ciągu ostatnich dwóch lat byliśmy świadkami, jak ludzie z szerokiego spektrum społeczeństwa potulnie poddawali się drakońskim atakom na ich wolność, a wielu nawet zaciekle broniło ataku.

W ten sam sposób postępowali politycy i partie, które kiedyś działały na platformach wolności osobistej i autonomii gospodarczej, niemal z dnia na dzień zamieniają się w apodyktycznych maniaków kontroli, zdecydowanych na mikrozarządzanie każdym aspektem naszego życia. Jak do tego doszło?

Ostatnio termin “psychoza masowego tworzenia” jest na ustach wszystkich. Definiuje się go jako zjawisko psychologiczne, w którym masa ludzi dobrowolnie przechodzi przez proces deindywidulizacji i tworzy się mentalność stadna.

Ze względu na ich zaraźliwą naturę, myślokształty wpływające na tych zdeindywidualizowanych ludzi, katalizowane przez pozytywne sprzężenia zwrotne programów informacyjnych, mediów społecznościowych i interakcji rówieśniczych, rozprzestrzeniają się jak pożar w całej populacji.

W przeszłości nazywano to psychologią motłochu, a mówiąc bardziej prościej, szaleństwem tłumów.

To wszystko jest skutkiem panowania nad umysłami ludzi wzmacnianego DEMONICZNYMI SZCZEPIONKAMI.

Jedynym sposobem wyjścia z tej MATNI jest zdecydowane odcięcie od SATANISTYCZNEJ PROPAGANDY I ZDECYDOWANE ODRZUCENIE SZCZEPIONKOWEGO PIEKŁA.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.