Polska,  Świat

ROSJA KONTRATAKUJE NIEMCY i FINLANDIĘ POLSKA JĘCZĄC „AJ WAJ GIEWAŁT”, jak zwykle sama się karze !!!


PRECZ OD ROSJI

Tak Rosja karze Zachodnich złodziei i sabotażystow rosyjskiej gospodarki!
➖Rosja kontratakuje Finlandię i Niemcy. Uderza tak by jak najmocniej zabolało.➖
W Niemczech i Finlandii teraz jest płacz i zgrzytanie zębów i darcie na cały świat obłudnej paszczy. Typowe podwójne standardy które stosuje kolektywna mafia kolektywnego Zachodu.
Nam wolno wszystko im nic nie wolno. Bo jak oni nam to my wam 》 aaaj waaaj !


POLACY MODLA SIE O NIEWOLE U NIEMCA

Satanistyczny, sztuczny hologram świata realizowany w 100% dzięki wszechobecnej propagandzie GÓWNO MEDIÓW ostatecznie się ROZSYPUJE.

Pomimo prowokowania gdzie się da konfliktów mających doprowadzić do GLOBALNEGO KONFLIIKTU, świat zdecydowanie PRZECIWSTAWIA SIĘ PLANOM GLOBALISTÓW.

Coraz lepiej widać że plany WEF czyli NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA to utopia oparta na POZBAWIONEJ TREŚCI IDEII “MOŻEMY ROBIĆ WSZYSTKO TYLKO DLATEGO BO TAK CHCEMY”.

Otóż TEN CZAS EWIDENTNIE SIĘ KOŃCZY. Wszystkie elementy SYSTEMU NIESPŁACALNEGO DŁUGU SĄ JUŻ MARTWE.

Cały system finansowy to tylko PUSTA SKORUPA KTÓRA ULEGNIE ZAPAŚCI PRAWDOPODOBNIE TEGO LATA. ONZ i NATO czyli ZBROJNE RAMIĘ TRÓJKORONY TO BANKRUCI sterowani przez strumień BEZ WARTOŚCIOWEGO DOLARA.

Wszystkie ponad  narodowe, nie wybieralne instytucje jak WEF, WHO itp. znikną jak DUCHY PO ZAPAŚCI SYSTEMU FIDUCJARNYCH PIENIĘDZY.

Co prawda nadal wszystkie PRZEKUPIONE RZĄDY NADAL DZIAŁAJĄ NA SZKODĘ SWOICH OBYWATELI ale to tylko dlatego że WIERZĄ ŻE STRUMIENIE BEZWARTOŚCIOWYCH PIENIĘDZY NADAL MAJĄ MOC SPRAWCZĄ, Ale to tylko ICH ZŁUDZENIE wynikające z ich PATOLOGICZNEGO NARCYZMU.

Cieszą się MARTWYM PIENIĄDZEM I BRNĄ W SZYBKIM TEMPIE w kierunku OBYWATELSKICH PROCESÓW po których zostaną CAŁKOWICIE UNICESTWIENI.

Że stracili całkowicie kontakt z rzeczywistością świadczy fakt ich INFANTYLNYCH REAKCJI`NA DZIAŁANIA ROSJI. Jedyną ich reakcją jest INFANTYLNE WYCIE “AJ WAJ GIEWAŁT – TAK NIE MOŻNA” – przecież zawsze to nam było wszystko wolno. 

A oto co musimy zrobić!!!

wladza ludu

CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.