CHAZARIA POLSKA
Polska,  Świat

Czy ludzkie MARIONETKI są jeszcze potrzebne ASTRALNYM WŁADCOM?


chazarska metoda

Świat zalewany jest niezliczonymi informacjami co nas czeka w przy tzw. KOŃCU CZASÓW, a przerażeni ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że toczy się NIE NASZA WOJNA. To DEWY I ASURY walczą o przetrwanie.


biden ostrzega

Jedni chcą nas przekonać że ci co przyjdą BĘDĄ DOBRZY – DRUDZY ŻE ŹLI. A prawda jest taka że to ZŁO WALCZY ze ZŁEM. Chodzi o przetrwanie ZŁA. DOBRO tworzy DOBRO i nie WALCZY – NIGDY.

Te wszystkie informacje to kolejny akt ZWODZENIA LUDZKOŚCI. One służą tylko do wywołania u jednych strachu, u innych przyzwolenia na działania wszelkich nadzorców. Bo jeśli się to uda to udowodnią swoim astralnym władcom że wciąż są dla nich NIEZBĘDNI.

Jedni straszą APOKALIPSĄ drudzy oferują NIEZIEMSKIE TECHNOLOGIE. A ludziom potrzebna jest wyłącznie SAMOWIEDZA o swoim POCHODZENIU i O SWOJEJ POTĘDZE. Oni od tysięcy lat JĄ UKRYWAJĄ bo to ich PRZERAŻA. Dlatego jesteśmy przez nich NIENAWIDZENI I NAZYWANI BYDŁEM.

Bo prawda jest taka że STWÓRCA W AKCIE STWORZENIA DAŁ NAM WSZYSTKO CO NIEZBĘDNE DO SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA W BOSKIM PORZĄDKU. I nie potrzebujemy ani FAŁSZYWYCH RELIGII, Ani FAŁSZYWYCH NARODOWOŚCI, ani SMRODLIWYCH I TRUJĄCYCH TECHNOLOGII, ani tysięcy podziałów które MARIONETKI TWORZYŁY ABY NAS PORÓŻNIĆ.

WIĘC ZDOBYWAJCIĘ TĄ GŁĘBOKO UKRYWANĄ SAMOWIEDZĘ BO STWÓRCA NIE PRZEWIDYWAŁ ŻADNYCH POŚREDNIKÓW W WIECZNYM KONTAKCIE SWOICH DZIECI ZE ŹRÓDŁEM. A wszelkie MARIONETKI  i ich WŁADCY ZOSTANĄ UNICESTWIENI.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.