marzec20202
Polska,  Świat

Wicepremier Wielkiej Brytanii radzi obywatelom Wielkiej Brytanii, aby „robili zapasy” świec i baterii na wypadek awarii sieci – raport Hala Turnera


Świat przechodzi największą zmianę od stuleci, jeśli nie tysiącleci. Kiedy opadnie kurz, prezydent Stanów Zjednoczonych, papież, król Anglii i cesarz Japonii zostaną obaleni. Ostatni sataniści są ścigani i sądzeni, a ich pozostałe szwajcarskie, izraelskie i amerykańskie twierdze doświadczają upadku przypominającego Masadę. Przewiduje to wysokiej rangi azjatyckie źródło wiadomości.


ANNA-GLOWACZ

Oznaki tego widać wszędzie. Na przykład w zeszłym tygodniu przywódcy prawie 200 krajów i około 100 000 delegatów zebrali się w Dubaju na COP 28, żebrząc O FINANSOWANIE WŁASNYCH DZIAŁAŃ. 

Przewodnicząca UE Ursula von der Leyen napisała na Twitterze: „Musimy przejść z miliardów do bilionów w finansowaniu walki ze zmianami klimatycznymi”. 

Król Karol zażądał, aby podatnicy na całym świecie zbierali co roku 5 miliardów dolarów na realizację globalistycznego programu „zero netto”.

Próba wyciągnięcia „zielonych” pieniędzy z krajów zachodnich doprowadziła już do otwartego buntu w kanadyjskiej prowincji Alberta przeciwko reprezentatywnemu rządowi Casttrudeau KM.

Kiedy fałszywy prezydent Joe Biden spotkał się w zeszłym miesiącu z chińskim przywódcą Xi Jinpingiem w San Francisco, Azjaci powiedzieli chazarskiej mafii Rockefellera/Rothschilda: „Mialiście 110 lat [od założenia Zarządu Rezerwy Federalnej], teraz kolej na nas.

„Dlatego zastępca Rockefellera, Anthony Blinken, wyglądał na tak przestraszonego, gdy negocjacje dobiegły końca.

Rząd USA nie ma pieniędzy. Brak pieniędzy oznacza, że obecne reżimy większości krajów zachodnich nie są już traktowane poważnie przez resztę świata. Dobrym przykładem są Niemcy.

Historia pokazuje, że bankructwo prowadzi do zmiany reżimu. Spodziewaj się więc, że Biden, fałszywy papież w gumowej masce, Emmanuel Macron de Rothschild i wielu innych, odejdą.

Pierwszym z nich będzie prawdopodobnie marionetkowy przywódca ukraińskich Rotszyldów, Wołodymyr Zełenski. Rosyjskie źródła FSB twierdzą, że doszli do wniosku, że plan polega na sfingowaniu śmierci Zełenskiego, obarczenia nią Rosji, a następnie zastąpieniu go generałem Walerijem Załużnym.

Jak z tego widać STARY ŚWIAT, CZYLI SATANISTYCZNY TITANIC NIE ZATONIE CICHUTKO lecz odejdzie z OGROMNYM HUKIEM. Ten huk będzie TAK WIELKĄ TRAUMĄ dla wszystkich którzy twierdzą, że nic się nie zmieni, bo zawsze TAK BYŁO, że nie będą w stanie tego ZAAKCEPTOWAĆ. Będą więc musieli ODEJŚĆ RAZEM ZE STARYM ŚWIATEM.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.