czas-sądu
Polska,  Świat

Przygotuj się na objawienie o biblijnych proporcjach. Szykuje się wielkie widowisko teatralne, które można uznać za III wojnę światową.


chazarowie

David de Rothschild, przewodniczący zarządu Światowego Kongresu Żydów, oskarżony o oszustwa w funduszach emerytalnych w Hiszpanii w 2015 r., a także szef brytyjskiego i francuskiego oddziału rodziny Rothschildów, proponuje przekazanie kontroli nad zachodnim systemem finansowym Sojuszowi Wyzwolenia Planetarnego..


projekt-odin

W zamian proszą o amnestię. Propozycja ta została przedstawiona przez nowego przewodniczącego Komitetu 300 (który zastąpił królową Elżbietę, a nie Karola). Rada Iluminatów dała temu człowiekowi upoważnienie do negocjacji z Sojuszem

Sojusz odpowiedział następującymi żądaniami:

Jubileusz, czyli jednorazowe umorzenie wszystkich długów, publicznych i prywatnych, musi się spełnić.

Bogactwo świata, skradzione przez tworzenie pieniędzy z niczego i pobieranie od nich “odsetek”, musi zostać zwrócone ludziom.

Kierowane przez Zachód powojenne instytucje, takie jak BIS, MFW, Bank Światowy, ONZ itd., muszą zostać zastąpione przez coś, co naprawdę służy ludziom na tej planecie.

Wszystkie technologie, takie jak wodór i antygrawitacja, które zostały stłumione przez KM, muszą zostać udostępnione opinii publicznej.

Należy rozpocząć masową kampanię na rzecz wyeliminowania ubóstwa i powstrzymania degradacji środowiska.

Demokracja, wolność prasy i rządy prawa muszą zostać przywrócone w krajach zachodnich opanowanych przez KM.

Prawdziwa, ukryta historia planety musi zostać ujawniona ludziom we wszystkich głównych mediach.

Jeśli chodzi o amnestię, sam Sojusz nie podejmie agresywnych działań przeciwko KM. Jednak różne procesy sądowe przeciwko niej za masowe zbrodnie przeciwko ludzkości, takie jak masowe morderstwa poprzez szczepienia, będą podejmowane zgodnie z prawem.

Tak więc LUDZKOŚCI  POZOSTAJE WIARA W PLAN i WEWNĘTRZNE DOSKONALENIE przez podnoszenie swoich wibracji aby po ZWYCIĘSTWIE SOJUSZU MOGŁA PRZEJŚĆ DO NOWEGO DOSKONAŁEGO ŚWIATA 5G.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.