epoka-clownów
Polska,  Świat

Kogo chcesz obwiniać za świat wokół Ciebie? Siebie czy ICH…


prawda

Nie obwiniaj CLOWNÓW że działają jak clowni. Zadaj sobie pytanie dlaczego wciąż siedzisz w ich cyrku. A może nawet grasz swoją rolę w ich PANDEMONIUM? TYLKO LĘK I STRACH TO SPRAWIA….


Fake-Truth-Tellers-300x275-1

Szatan ojciec kłamstwa nic innego niż kłamstwo nie może stworzyć, bo jego domeną jest niszczenie wszystkiego.

Odrzucając stwórcę pozbawił się całkowicie mocy kreacji czegokolwiek poza kłamstwem i destrukcją.

A i to musi tworzyć manipulując ludźmi aby skorzystać z ich kreacji. Dzięki omylności człowieka potrafił zgromadzić wokół siebie wiele istot które wybrały życie na koszt innych, wierząc w jego fałszywe obietnice o nieśmiertelności i dostatku.

W ten sposób niepostrzeżenie uwikłał w swoje machinacje prawie wszystkie znaczące istoty ludzkie. Znakomita większość rządów, polityków, ludzi kultury, celebrytów, finansistów, medyków, religijnych przywódców i wielu innych znaczących istot stała stało się aktorami w jego cyrku.

A reszta ludzkości uśpiona przez nich cyrkowymi sztuczkami  bezwolnie uczestniczy w SATANISTYCZNYM SPEKTAKLU.

A przecież nie muszą. SATANA nie może bez nich nic zdziałać. Jeśli przypomną sobie że są DZIEĆMI STWÓRCY i przypomną sobie jaką OGROMNĄ MOC TWORZENIA mają dzięki stwórcy , wtedy nic nie uchroni SATANISTYCZNEJ MENAŻERII przed ABSOLUTNYM UNICESTWIENIEM.

Zatem nie śpijcie. Postępujcie zgodnie z BOSKIM PORZĄDKIEM, a MOLOCH I JEGO SŁUGUSY UPADNĄ PRZED WAMI NA KOLANA i pochłonie ich WŁASNE PIEKŁO.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.