RZECZYWISTOSC MEDIALAN
Polska,  Świat

Będzie Dobrze gwarancją jest Zasada Pareto 20 / 80


tramp i klub popaprancow

Technologia obnaża wszelkie manipulacje PASOŻYTÓW. Ta sama technologia którą stworzono w celu kontroli ludzkiej populacji daje ludziom wiedzę o PRZEKRĘTACH PASOŻYTÓW.


PRAWDA O UKRAINIE

Stare, polskie przysłowie mówi: “kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie”. Dokładnie to widać w postaci totalnej destrukcji PASOŻYTNICZEJ DEZINFORMACJI.

W rozpaczliwej potrzebie przekonania zwykłych ludzi że OBRAZ ZDARZEŃ SERWOWANY PRZEZ MEDIA GŁÓWNEGO ŚCIEKU jest jedyną prawdą, KOMPLETNIE SIĘ POGUBILI. Systemowe DZIENNIKARSKIE TROLLE kompletnie zapominają że mają ogromną konkurencję.

W epoce TOTALITARNEJ KONTROLI przy pomocy tzw. “technologii” każdy człowiek posiadający SMARTFONA staje się niekontrolowanym SYGNALISTĄ PRAWDZIWEJ RZECZYWISTOŚCI..

Te WIRUSOWO ROZPRZESTRZENIANE INFORMACJE (FILMIKI, WIADOMOŚĆI I ZDJĘCIA) dosłownie demolują FAŁSZYWY OBRAZ ZDARZEŃ tworzony przez ŚCIERWOMEDIA. Jednocześnie tworzą enklawy ŚWIADOMYCH LUDZI. Ci z kolei sprawiają że zdecydowanie zmienia się poziom ZBIOROWEJ ŚWIADOMOŚCI. 

JESZCZE CHWILA KIEDY WYSOKA ZBIOROWA ŚWIADOMOŚĆ PRZEKROCZY PRÓG 20%. I  DOKONA SIĘ GLOBALNA ZMIANA JAKOŚCIOWA ŚWIATA ZGODNIE Z ZASADĄ PARETO.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.