cos-nie-wyszlo
Polska,  Świat

Bohaterski Prezydent Ukrainy, czy Płatna Chazarska Marionetka?


duda-do-zelenskiego-a-jakby-co-to-najlepiej-uciekac-do-IZRAELA

Putin trzyma Ukrainę w szachu, a BOCHATERSKI Prezydent Zełenski, WZOREM NASZEGO NIERZĄDU, nawołuje Ukraińców do ZBIOROWEGO SAMOBÓJSTWA


TAKA PRAWDA

Ukraina w żelaznym uścisku Putina nie ma żadnych szans. Putin kolejny raz WYRAŹNIE DAŁ DO ZROZUMIENIA że nie zależy mu na wywołaniu GLOBALNEGO KATAKLIZMU. Po próbie oderwania KAZACHSTANU I PRZENIESIENIA TAM ŚWIATOWEJ CENTRALI PASOŻYTÓW przyszła kolej na UKRAINĘ. 

To tu pasożyty planowały zainstalować CENTRALĘ SYJONONIZMU instalując tam CHAZARSKICH OSADNIKÓW Z IZRAELA. Mieli oni zastąpić miliony Ukraińców którzy uciekli przed MEDIALNĄ WOJNĄ. Tymczasem ZACHODNIE I AMERYKAŃSKIE SKURWIONE MEDIA zachłystują się donosząc o “heroicznych czynach” kupionych przez Sorosa NAZISTOWSKICH BOJÓWEK UKRAIŃSKICH NACJONALISTÓW.

Tylko one mają jeszcze “interes” w stawianiu oporu, bo czują nad głową TOPÓR SPRAWIEDLIWOŚCI. Reszta po prostu poddaje się lub ucieka. Kolejna nieudana PROWOKACJA CABALISTYCZNYCH PASOŻYTÓW kończy się KOMPLETNYM FIASKIEM!

AMERYKAŃSKI WÓDZ, ZNAKOMITY PRZYKŁAD PASOŻYTNICZEJ GERIATRII I WYNIK ICH ŚWIATŁYCH DZIAŁAŃ na niwie EUGENIKI myli w Senacie “naród ukraiński” z “narodem irańskim”.

Pół baba, pół chłop Jane Psaki histerycznie zapewnia świat że USA nie będzie brać udziału w tym MEDIALNYM TEATRZE.

A w europejskiej STAJNI AUGIASZA URZĘDNICY czyli unijne trolle pasożytów UDAJĄ ŻE WALCZĄ O POKÓJ NA ŚWIECIE. Ale ich narracja i działania pokazują tylko jak nieodwracalnie zryte mózgi mają nadmiarem PIENIĘDZY I ALKOCHOLU. To wszystko przypomina TEATR W KTÓRYM GRAJĄ BIO CYBORGI, reżyserem jest SZTUCZNA INTALIGENCJA, której program napisał KOMPLETNIE PIJANY informatyk

TYMCZASEM ŚWIATŁO ROBI SWOJE! OGROMNE ILOŚCI ENERGII, JAK POKAZUJE REZONANS SCHUMANA, PŁYNĄCE Z CENTRALNEGO SŁOŃCA NASZEJ GALAKTYKI I GWAŁTOWNIE WZRASTAJĄCA ŚWIADOMOŚĆ ZBIOROWA LUDZI ROZPUSZCZAJĄ KOLEJNE WĘZŁY SATANISTYCZNEJ SIECI W KTÓRĄ WPLĄTAŁY ZIEMIĘ SATANISTYCZNE PASOZYTY.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.