Polska

Polacy ratują Ukrainę, a Chazarskie Pasożyty spokojnie realizują swój plan


PREMIER I TELEWIZJA

Polska całkowicie tonie w OPARACH ABSURDU. Wszędzie widać tzw. przez Orwella “DWU MYŚLENIE” ,CZYLI DZIAŁANIE NA ZASADZIE ‘bo “tak mówili w telewizji”.


zmiana matrycy

Tłumy na przemian krzyczą “kochamy naszych braci ukraińców”. Tak przecież mówią w telewizji. A za chwilę słychać ryk “ zabić banderowców”. Kiedy telewizja donosi o uroczystościach w intencji ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH”, którzy tak często ginęli z rąk Ukraińców. To istna paranoja, kompletne WYMÓŻDŻENIE mas.

To mi osobiście przypomina sceny z przed 2000 lat. Ci sami ludzie witający gałązkami oliwnymi Jezusa, w następnych dniach głosują za skazaniem go na śmierć.

Gdzie tu jest miejsce na ludzki racjonalizm, rozsądek i świadome wybory? Kiedy premier zapewnia że szpitale stoją otworem przed uchodźcami i będą leczeni na koszt FUDUSZU. Pytam, a co wielomiesięcznymi kolejkami Polaków chorych na nowotwory? Przecież po covidowej awanturze szpitale przypominają KRAJOBRAZ PO BITWIE. One praktycznie nie funkcjonują.

A już pusty śmiech ogarnia człowieka kiedy DEBILNA PROPAGANDA wychwala “heroizm ukraińskich sokołów”. A to cygan ukradł czołg rosjanom, a to jednym bohaterskim uderzeniem zniszczono całą przeciwlotniczą obronę Rosjan. Tym podobne bzdury obliczone na BEZMÓZGOWCÓW SĄ W MEDIACH POWSZECHNE.

A przecież wystarczy popatrzeć na prawdziwe zdjęcia okrętów rosyjskich na morzu Czarnym. Te rosyjskie, najnowszej generacji obiekty, są w stanie zniszczyć potężnym uderzeniem wszystkie żałosne ukraińskie cele. Bo sprzęt który posyłał im ZACHÓD to WOJSKOWY SZMELC który od lat zalegał im w magazynach.

Szkoda mi się podniecać. Zacznijcie w końcu myśleć i przestańcie się zachowywać jak KUKIEŁKI sterowane przez pozbawionych SIŁY KREACJI PASOŻYTÓW. Oni te paskudne wydarzenia kreują przez wasze kreacje napędzane WASZĄ NIEWIEDZĄ I WASZYM STRACHEM. 

A tymczasem NAZISTOWSKA UNIA EUROPEJSKA realizuje ostatni punkt tzw. MANIFESTU Altiero Spinellego, czyli dąży do stworzenia tzw ŚWIATOWEJ ARMI. Będzie stacjonować w NIEISTNIEJĄCEJ REPUBLIKI FEDERALNEJ NIEMIEC która jest nadal STREFĄ OKUPACYJNĄ ALIANTÓW.

POWSTAŃCIE Z KOLAN I ZACZNIJCIE DOKONYWAĆ PRAWDZIWYCH WYBORÓW, ZAMIAST NIEUSTANNIE DAWAĆ IM ZGODĘ NA KREOWANIE ICH PSYCHOPATYCZNYCH PLANÓW.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.