bog i szatan
Polska,  Świat

Kosmiczne Alegorie – czyli jak Światło Rozpuszcza Egregory tworzone przez Kontrolerów


daniel cankow

Sygnaliści NOWEGO ŚWIATA pokazują co dzieje się realnie na świecie. Obnażają PROSTACKĄ I PRYMITYWNĄ PROPAGANDĘ pasożytniczych, cabalistycznych elit.


sygnaliści

Daniel Cankow pokazuje fałsz CABALISTYCZNEGO HOLOGRAMU ŚWIATA. Jest człowiekiem który ma wgląd w energetyczną strukturę świata. Pokazuje ona że MOC JEST W NAS JEŚLI STANOWIMY JEDNOŚĆ. Grzesiek Skwarek wyjaśnia podobnie że to my jesteśmy SOLĄ TEJ ZIEMI.  

Wynika to jasno z ASTROLOGICZNYCH ASPEKTÓW WSZECHŚWIATA. I widać to jasno jeśli uważnie śledzi się prawdziwe wydarzenia a nie fikcję tworzoną przez ŚCIERWOMEDIA PASOŻYTÓW. Marionetki systemowe w rodzaju Gatesa czy Fauchiego otwarcie przyznały że AFERA COVIDOWA nie przyniosła spodziewanych efektów.

Po pozornym zwycięstwie w stolicy Canady marionetkowy władca wycofuje USTAWĘ O STANIE WYJĄTKOWYM. Tymczasem sprzeciw rozlewa się na cały kraj. Równocześnie rusza OLBRZYMI KONWÓJ AMERYKAŃSKI aby wspomóc CANADĘ. Trzeba więc było spróbować wywołać ŚWIATOWY KONFLIKT wykorzystując Ukrainę. Kolejna porażka PASOŻYTÓW.

Piąty dzień konfliktu nie przynosi żadnych rozstrzygnięć. Putin otoczył region KORDONEM BEZPIECZEŃSTWA i czeka na reakcję BANKRUTÓW JAKIMI SĄ  USA, UNIA EUROPEJSKA I NATO. Giełda nowojorska jest na skraju załamania i nic nie pomagają POZORNE RUCHY FEDU. Upadek Fedu  i giełdy to tylko kwestia czasu.

I tak można mnożyć. Pasożyty mogą jeszcze próbować wielu sposobów DESTABILIZACJI ŚWIATA. Ale to tylko ostatnie podrygi. ICH CZAS DEFINITYWNIE DOBIEGŁ KOŃCA. Więc jak mówi Skiba, MY LUDZIE PRAWDZIWI SUWERENOWIE ŚWIATA wykorzystajmy że MAJĄ JUŻ PEŁNE GACIE ZE STRACHU I NIE DAJMY IM DOLECIEĆ DO KIBLA. 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.