eugeniczny swiat
Polska,  Świat

Idzie Wiosna – bierzmy się za Wiosenne Porządki


BATALION azow

Kiedy cały świat bez końca wałkuje warianty UKRAIŃSKIEJ HEKATOMBY, zamiast POMPOWAĆ ENERGETYCZNIE cały ten CABALISTYCZNY TEATRZYK weźmy się za prawdziwe sprzątanie.


wolne enklawy

Każdy aspekt FAŁSZYWEGO HOLOGRAMU ŚWIATA to kolejna ustawka KLAUSO czy ROCKAFELLERO FANÓW. Zrozumcie w końcu że ten cały FAŁSZYWY TEATR istnieje tylko dzięki WAM. Dając się wciągnąć w analizowanie PROPAGANDOWYCH ZDARZEŃ nieustannie zasilacie energetycznie UPADAJĄCY CABALISTYCZNY KONSTRUKT.

Uwierzcie w końcu że WSZYSTKIE TE MARIONETKI to tylko AWATARY KOGOŚ, KTO SIEDZI ZA ZASŁONĄ i realizuje swój PLAN. Bo mu na to pozwalacie. I dajcie spokój STWÓRCY bo to my LUDZIE ZE STRACHU I BRAKU WIARY I WIEDZY pozwalamy na to.

Prawda jest taka że ŚWIAT STWÓRCY JEST KWANTOWYM HOLOGRAMEM. A 8 miliardów ludzi, obdarzonych wolną wolą i mocą kreacji, to SAM STWÓRCA – CZYLI JEDNOŚĆ W WIELOŚCI. Bo każda cząstka hologramu, czyli CZŁOWIEK ZAWIERA W SOBIE CAŁOŚĆ HOLOGRAMU.

Ten kto siedzi za zasłoną nie posiada TYCH CECH, ponieważ NOTORYCZNIE NISZCZY ŚWIĘTY DAR ŻYCIA. Musi więc PRZY POMOCY LUDZI KREOWAĆ SWÓJ NEGATYWNY HOLOGRAM. W tym celu wykorzystuje wszelkie NEGATYWNE EMOCJE LUDZI, takie jak STRACH, LĘK, NIENAWIŚĆ itd. i itp.

Najwyższy czas aby jak najwięcej ludzi powiedziało NIE DAJĘ NA TO ZGODY, pozbywając się strachu i lęku. To odcina ten CHORY SATANISTYCZNY KLUB od ŹRÓDŁA ENERGII I OZNACZA EWIDENTNY KONIEC tych “EUGENICZNYCH POPAPRAŃCÓW.

A sposobów jest wiele jak to w KWANTOWYM ŚWIECIE. Najpierw MUSISZ UWIERZYĆ że jesteś CZŁOWIEKIEM NIE OSOBĄ. O tym przekona Cię książka Ariana.

NARODOWY INSTYTUT STUDIÓW STRATEGICZNYCH oferuje projekt zbudowania społecznego systemu  wolnego, niezależnego i w pełni suwerennego. W tym systemie PRAWDZIWY SUWEREN decyduje o wszystkich aspektach politycznych, ekonomicznych i społecznych istotnych dla ŻYCIA NARODU.

Istnieją już  w Polsce ENKLAWY WOLNE OD  MATRIXA O KTÓRYCH DOWIESZ SIĘ TUTAJ..


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.