Apokalipsa-Odsłonięcie❗-Czy-Sanjaya-jest-Antychrystem❓-Zagadka-Antychrysta-rozwiązana
Polska,  Świat

To musiało się stać. Dystopijny świat rozsypuje się w pył


fulford nowy

Dopiero teraz gdy dwie oddzielone linie czasowe pokazują wyraźnie różnicę POMIĘDZY NORMALNOŚCIĄ i DYSTOPIĄ ludzie mogą się PRZEBUDZIĆ. Wreszcie widzą jak niewiarygodnie nieludzki świat został stworzony przez ARCHONTÓW.


resetu nie bedzie

To wszystko co działo się przez ostatnie 3 lata musiało się stać aby ludzie zaczęli się budzić. Usypiani przez tysiące lat. Pozbawieni własnej tożsamości i historii. Wtłoczeni medialnie w stan uzależnienia od rzeczy materialnych i orgiastycznych pseudo przyjemnostek. Okłamywani notorycznie że wartość mają tylko wszelkie dewiacje i odchylenia psychiczne. 

Miotani strachem i lękami. Stali się bezwolnymi marionetkami WŁADCÓW UMYSŁÓW. Niestety umysł ludzki łatwo akceptuje tylko to co się w nim utrwaliło w postaci wzorców przekazywanych przez odczucia zmysłowe. A tych wzorców nieustannie dostarczali ludziom medialne właśnie WŁADCY UMYSŁÓW.

I dlatego dopiero ostatnie trzy lata dostarczyły ludziom ich PRAWDZIWE WZORCE. Musieli zobaczyć na własne oczy jak i najbliżsi ODCHODZILI WE ŚNIE, UMIERALI W KONWULSJACH NA ULICY LUB W PRACY. Musieli na własne oczy zobaczyć OGROM OSZUSTW WYBORCZYCH na całym świecie.

Musieli zobaczyć w alternatywnych mediach różnicę między WYWAŻONYMI I PRECYZYJNYMI UDERZENIAMI ROSJAN NA UKRAINIE a LUDOBÓJCZYMI WOJNAMI KTÓRE ZACHÓD wywoływał w Iraku, Syrii czy Afganistanie. Musiał zaglądnąć im w oczy GŁÓD, BRAK PRACY czy CAŁKOWITE ZNIEWOLENIE według realizowanego PLANU BOGATYCH PSYCHOPATÓW.

TO WSZYSTKO SPRAWIŁO ŻE GWAŁTOWNIE ZACZĘLI SIĘ BUDZIĆ I WIDŻIEĆ RÓŻNICĘ POMIĘDZY ZAKŁAMANYM WIZERUNKIEM ŚWIATA ROZPOWSZECHNIANYM PRZEZ ŚCIERWOMEDIA A RZECZYWISTYMI WYDARZENIAMI NA ŚWIECIE KOMENTOWANYMI PRZEZ CYFROWYCH ŻOŁNIERZY I ALTERNATYWNYCH ŚWIADOMYCH ZMIAN LUDZI. I dlatego nie będzie żadnych RESETÓW, NUKLEARNYCH ARMAGEDONÓW, GLOBALNEGO GŁODU CZY GLOBALNEJ PANDEMII bo NOWY PORZĄDEK ŚWIATA idzie do PIEKŁA STWORZONEGO przez te SATANISTYCZNE MENDY.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.