zlo-dobrem-zwyciezaj
Polska,  Świat

Wojna na Ukrainie zakończyła się militarną klęską sił nazistowskich i zniszczeniem ukraińskiej armii. 


Konflikt zbrojny na Ukrainie zakończy się, gdy tylko Stany Zjednoczone i Unia Europejska przestaną wspierać finansowo Kijów – powiedział premier Węgier Viktor Orban w piątkowym wywiadzie dla radia Kossuth. Podkreślił, że Ukraina jest bankrutem finansowym i gospodarczym.


zelesnky-and-team-stole

MI6 mówi, że wszystko, czego teraz potrzeba, to “koniec DVD (nazistowskiego gestapo) i ich władców, mafii chazarskiej”.

Oznacza to aresztowanie Klausa Shwaba, Billa Gatesa, holenderskiej rodziny królewskiej, Eliota Abramsa, Victorii Nuland itp. To wszystko, czego potrzeba, aby zakończyć chaos, przez który przechodzimy, zgadzają się różne źródła Białych Kapeluszy.

Ponieważ SIŁY ŚWIATŁA wyraźnie przeważają, SIŁY CIEMNOŚCI stają na głowie by to ODWRÓCIĆ. Kiedy SPECJALNA OPERACJA NA UKRAINIE nieuchronnie wygasa, SATANIŚCI poprzez CIĄGŁE PROWOKACJE NA CAŁYM ŚWIECIE usiłują wywołać za wszelką cenę GLOBALNY KONFLIKT.

Robią to przy pomocy coraz mniej licznych PŁATNYCH KUKIEŁ jak KORPORACJA USA, IZRAEL czy miedzynarodowe NAZISTOWSKIE ORGANIZACJE JAK NATO, NAZISTOWSKIE BANKI CENTRALNE itp.

Jednak w coraz większym stopniu przegrywają. Pozbawieni źródeł finansowania mają coraz mniej chętnych do robienia destrukcji. Kwantowy QFS monitoruje ŚWIATOWE FINANSE uniemożliwiając kontynuowanie ich POLITYKĘ  NIESPŁACALNEGO DŁUGU.

Sprawiając że ich INSTYTUCJE FINANSOWE jak GIEŁDA, FED, BANKI CENTRALNE czy MIĘDZYNARODOWY FUNDUSZ WALUTOWY ulegają DESTRUKCJI. Praktycznie są już MARTWE I PRZWALONE BILIONAMI BEZWARTOŚCIOWEGO DOLARA. To że niby wciąż istnieją to tylko złudzenie tworzone przez PRZEKUPIONE MEDIA. Cały świat STOI MUREM ZA BRICS i RESZTĄ ŚWIATA.

Coraz mniej czasu pozostaje zwykłym ludziom na ZADEKLAROWANIE w którym ŚWIECIE CHCĄ ŻYĆ. Tym satanistycznym i upadającym, czy w nowym HARMONIJNIE WZRASTAJĄCYM. DEKLARACJA JEST KONIECZNA BO W NOWYM ŚWIECIE CIEMNOŚĆ NIE MA PRAWA BYTU.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.