ksiadz-ksieza-panie
Polska,  Świat

Ujawnienie i wniebowstąpienie przekleństwem dla pasożytów


PUTIN-I-WOJNA

To już finał. Pasożyty skowycząc ze strachu usiłują wdrożyć swe plugawe plany, ale klamka zapadła. Światło PRZERABIA ICH NA KOSMICZNY NAWÓZ. Potężne dawki ŚWIATŁA systematycznie OCZYSZCZAJĄ ZIEMIĘ z tego PLUGAWSTWA.

Twający TYSIĄCE LAT CYKL KOSMICZNY podlega ZAMKNIĘCIU. Koniec CYWILIZACJI ŚMIERCI i SUMERYJSKIEGO KULTU PIENIĄDZA DŁUŻNEGO.


prorok-pedo-clausa

No i dokonało się. Nic już nie zatrzyma WZNIESIENIA ZIEMI.

Schodzące fale światła u wszystkich ludzi, którzy wcześniej poddali się działaniu „życiodajnych eliksirów przeciwko najpopularniej dolegliwości ostatnich dwóch lat” przywróciły im połączenie z Duszą.

 

Była to interwencja z Najwyższej Przestrzeni, której celem jest wsparcie przetrwania gatunku ludzkiego. O ile więc istoty takie nie podejmą już następnej próby przyjęcia eliksiru będą kontynuować swoją dalszą ewolucję na linii wznoszącej z możliwością składania kolejnych nici DNA w następnych miesiącach. Jeśli wybiorą „po staremu”, wrócą na stałe do stanu energetycznego sprzed tej interwencji, bez możliwości powrotu na linię czasową wznoszącą.

 

Globalne Ujawnienie przynoszi globalną transparentność kto jest kim. Teraz już nie jest możliwe ukrycie swojej prawdziwej duchowej tożsamości w przestrzeni energetycznej.

Jeszcze raz chcę podkreślić, że energia idzie za uwagą, dlatego warto rozpoznawać sercem. I szczególnie być rozważnym, jeśli chodzi o korzystanie z gotowych dostępnych formuł oczyszczania czy zrywania czegokolwiek. Znacznie bezpieczniej jest, jeśli użyje się do tego własnych słów płynących z poziomu serca. Wtedy jest gwarancja, że energia trafia tam gdzie powinna i czyni to, co jest w intencji.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.